Poznaj Naszą Ofertę

Miejsce z widokiem na karkonosze

Powstały w latach 70-tych ciekawy architektonicznie obiekt, malowniczo położony  w Szklarskiej Porębie.

Rozległy widok z obiektu na Karkonosze, dogodny dojazd koleją, a jednocześnie oddalenie od miasta gwarantuje spokojny, anonimowy wypoczynek wszystkim gościom Centrum.

Centrum oferuje pobyt w pokojach jedno-, dwu-, trzyosobowych oraz apartamentach rodzinnych.

Całodzienne wyżywienie z możliwością stosowania diety, w tym konsultacje żywieniowe.

Całodobową opiekę medyczną.

Zabiegi rehabilitacyjne oraz rekreacyjne, zgodnie z zaleceniami.

Atrakcyjne wycieczki pod fachową opieką przewodnika górskiego.

Obiekt spełnia wszystkie wymogi do organizowania konferencji, sympozjów, szkoleń i bankietów.

WYTYCZNE PRZECIWEPIDEMICZNE DLA GOŚCI KOMERCYJNIE  PRZEBYWAJĄCYCH NA  REHABILITACJI  W CRR KRUS W SZKLARSKIEJ PORĘBIE W TRAKCIE PANDEMII  COVID-19

 

 1. Przed rozpoczęciem procesu meldunkowego obowiązkowy pomiar temperatury ciała  przeprowadzenie wstępnej ankiety kwalifikacyjnej oraz wykonanie testu antygenowego na COVID 19 (z wpisaniem w system).
 2. Testom nie poddawane są osoby w pełni zaszczepione ( 14 dni od drugiej dawki) , które przedstawią certyfikat lub zaświadczenie o pełnym zaszczepieniu.
 3. Na terenie Centrum w częściach wspólnych wszyscy  zobowiązani są do noszenia własnych maseczek  zakrywających nos i usta.
 4. Na terenie Centrum obowiązuje zakaz zgromadzeń i zachowanie dystansu społecznego 2m.
 5.  Przed dyżurką pielęgniarską lub lekarską mogą przebywać 1 do 2 osób z zachowaniem dystansu.
 6. Codziennie  będą wykonywane pomiary temperatury ciała w wyznaczonych godzinach.
 7. Przed wejściem na stołówkę , rehabilitację , do dyżurki pielęgniarskiej lub lekarskiej obowiązkowa dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu.
 8. W windzie może przebywać jednorazowo nie więcej niż 6 osoby z zakrytym nosem i ustami.
 9. W razie pogorszenia stanu zdrowia podczas pobytu  objawy należy  zgłaszać telefonicznie do dyżurki pielęgniarskiej nr tel. 723 lub do lekarza nr tel. 305 .
 10. Na zabiegi rehabilitacyjne należy zgłaszać się punktualnie na wyznaczoną godzinę. Podczas trwania zabiegów każdy jest zobowiązany do zakrywania nosa i ust. Na zabiegi prosimy zabierać  tylko niezbędne rzeczy osobiste. W trakcie zabiegów rehabilitacyjnych stosować się do zaleceń fizjoterapeuty.
 11. Przed opuszczeniem działu rehabilitacji po zakończeniu zabiegów obowiązkowa dezynfekcji.

WYTYCZNE PRZECIWEPIDEMICZNE DLA PACJENTÓW PRZEBYWAJACYCH NA TURNUSIE REHABILITACYJNYM W CRR KRUS W SZKLARSKIEJ PORĘBIE W TRAKCIE PANDEMII  COVID-19

 1. Przed rozpoczęciem procesu meldunkowego obowiązkowy pomiar temperatury ciała oraz przeprowadzenie wstępnej ankiety kwalifikacyjnej.
 2. Na terenie Centrum w częściach wspólnych pacjenci zobowiązani są do noszenia własnych maseczek  zakrywających nos i usta.
 3. Na terenie Centrum obowiązuje zakaz zgromadzeń i zachowanie dystansu społecznego 2m.
 4. Po zameldowaniu pacjenci oczekują w swoich pokojach na telefon z dyżurki pielęgniarskiej celem zgłoszenia się do założenia dokumentacji medycznej i dalszego postępowania. Przed dyżurką pielęgniarską lub lekarską mogą przebywać 1 do 2 osób z zachowaniem dystansu.
 5. Dwa razy dziennie będą wykonywane pomiary temperatury ciała w wyznaczonych godzinach.
 6. Pomiary ciśnienia wykonywane będą na zlecenie lekarskie w wyznaczonych godzinach.
 7. Przed wejściem na stołówkę , rehabilitację , do dyżurki pielęgniarskiej lub lekarskiej obowiązkowa dezynfekcja rąk i zachowanie dystansu.
 8. W windzie może przebywać jednorazowo nie więcej niż 6 osoby z zakrytym nosem i ustami.
 9. W razie pogorszenia stanu zdrowia podczas pobytu pacjent zgłasza objawy telefonicznie do dyżurki pielęgniarskiej nr tel. 723 lub do lekarza nr tel. 305.
 10. Na zabiegi rehabilitacyjne pacjent zgłasza się punktualnie na wyznaczoną godzinę. Podczas trwania zabiegów pacjent jest zobowiązany do zakrywania nosa i ust. Na zabiegi zabiera tylko niezbędne rzeczy osobiste. W trakcie zabiegów rehabilitacyjnych stosuje się do zaleceń fizjoterapeuty.
 11. Przed opuszczeniem działu rehabilitacji po zakończeniu zabiegów obowiązkowa dezynfekcja rąk.
 12. W trakcie pobytu nie ma możliwości korzystania z przepustek (w sytuacjach wyjątkowych , losowych – wcześniejszy  wyjazd) . 

 

KażDą porą roku znajdź
coś dla siebie

Latem

Zapraszamy do skorzystania z oferty w sezonie letnim
- wycieczki rowerowe
- wycieczki piesze
- wycieczki autokarowe

Zimą

Zapraszamy do skorzystania z oferty w sezonie zimowym
- narty zjazdowe
- narty biegowe
- turystyka piesza